Kręgle" Krasnale", 8 części

129,00 zł

z VAT plus koszty wysyłki

Dostępny, czas dostawy ok. 5-7 dni roboczych

  • 182789
Radość z gry w kręgle dla najmniejszych! Sześć krasnali w trzech różnych kolorach, dzięki...więcej
Informacje o "Kręgle" Krasnale", 8 części"

Radość z gry w kręgle dla najmniejszych! Sześć krasnali w trzech różnych kolorach, dzięki naszytym gwiazdom można podzielić na dwa „zespoły”. Krasnale są miękkie, lecz stoją dzięki granulatowi w „nodze”. W komplecie dwie piłki – grzechotki i worek do przechowywania, zamykany na rzep. Wysokość krasnali 20 cm

Świetna gra w kręgle dla najmłodszych! 6 krasnali w 3 różnych kolorach można podzielić na dwie drużyny zgodnie z gwiazdkami — w ten sposób można grać wspólnie lub przeciwko sobie, rzucając miękkimi, wesoło klekoczącymi piłkami. Granulat w „stopach” sprawia, że krasnale stabilnie stoją i przechylają się tylko wtedy, gdy uderzy się w nie piłką. Poza tym ci uroczy towarzysze zabaw są przyjemnie miękcy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, a więc dzieci mogą swobodnie się nimi bawić. W torbie do przechowywania z zapięciem na rzepy można raz dwa wszystko schować i schludnie uporządkować. Wys. krasnala: 20 cm.

Kręgle „Krasnale“ Radość z gry w kręgle dla najmniejszych! Sześć krasnali w trzech różnych kolorach, dzięki naszytym gwiazdom można podzielić na dwa „zespoły”. Krasnale są miękkie, lecz stoją dzięki granulatowi w „nodze”. W komplecie dwie piłki – grzechotki i worek do przechowywania, zamykany na rzep. Wysokość krasnali 20 cm. Gra zręcznościowa. Dla 2 graczy powyżej 2 roku życia.

Zapytaj o produkt "Kręgle" Krasnale", 8 części"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Oceny klientów dla "Kręgle" Krasnale", 8 części"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Rampa piankowa Rampa piankowa
od 169,00 zł
Kuchnia EKO Kuchnia EKO
499,00 zł
Wózek pchacz Wózek pchacz
369,00 zł