Żłobek - chusty animacyjne

Zamknij filtr
 
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Chusta animacyjna, średnica 160 cm, kolorowa, 8 uchwytów
Chusta animacyjna, średnica 160 cm, kolorowa, 8...
Ta chusta ma specjalny pomniejszony rozmiar, 8 wygodnych uszek, segmenty w 4 kolorach i otwór (10 cm) na środku. Materiał: poliester. Wymiary: średnica160 cm. Torba w zestawie.
99,90 zł
Trójkątna chusta animacyjna
Trójkątna chusta animacyjna
Radość ze wspólnej zabawy! Porządnie wykonana i wytrzymała chusta idealnie łączy zabawę, ruch oraz przyjemność czerpaną z aktywności. Na chuście można ciągnąć jedno dziecko lub przenosić je w powietrzu lub po prostu można ją wykorzystać jako wyspę do przeróżnych zabaw. Trójkątna chusta ucząca współpracy z wytrzymałej tkaniny poliestrowej posiada 6 integralnych uchwytów, na...
179,00 zł
Chusta animacyjna „Harmonia”, Ø 360 cm
Chusta animacyjna „Harmonia”, Ø 360 cm
Letnie kolory harmonijnie przechodzące jeden w drugi zapewniają jeszcze lepszą zabawę. Chusty animacyjne mają siatkę na środku i uchwyty. Z praktycznym workiem do przechowywania z tworzywa sztucznego. Materiał: nylon spadochronowy. Wycierać wilgotną ściereczką. Ø 360 cm (20 kolorowych pól), 12 uchwytów.
179,00 zł
Chusta animacyjna, średnica 360 cm, kolorowa, 12 uchwytów
Chusta animacyjna, średnica 360 cm, kolorowa,...
Chusta animacyjna posiada otwór na środku oraz 12 uszek. Materiał: nylonowe płótno spadochronowe. Można prać w delikatnym ługu mydlarskim. Kolory mogą być nieco inne niż na zdjęciu.
189,00 zł
Chusta animacyjna z kieszonkami
Chusta animacyjna z kieszonkami
Wszystkie odcinki chusty mają kieszonki na piłki. Dzięki chuście animacyjnej można zrealizować wiele świetnych zabaw. Chusta z 12 uszkami - w zestawie z torbą. Materiał: nylon w 4 kolorach. Wymiary: średnica 366 cm, średnica otworów z siatką 23 cm.
249,00 zł
Chusta animacyjna "Gra w golfa"
Chusta animacyjna "Gra w golfa"
Chusta "Gra w golfa” jest zabawą zręcznościową, która pierwotnie została opracowana dla chorych na demencję. Natomiast dzięki różnym wariantom gry, chusta nadaje się również bez problemu dla dzieci, dorosłych jak i osób starszych. W chuście znajdują się 4 otwory w 2 wielkościach i 2 kolorach krawędzi. Celem gry jest manewrowanie chustą, tak aby 2 duże piłki trafiły do...
269,00 zł
Zestaw piłek do zabaw z chustą animacyjną, 27 części
Zestaw piłek do zabaw z chustą animacyjną, 27...
Zestaw zawiera 6 zabawnych, wypełnionych granulkami żab oraz piłek o różnej wielkości, wadze i zachowaniu podczas lotu: 6 piłek o łatwej do złapania powierzchni i 12 piłek o gładkiej powierzchni, 2 wytrzymałe piłki plażowe. Wszystko razem w siatkowej torbie do przenoszenia.
349,00 zł
Siatka animacyjna Karacho
Siatka animacyjna Karacho
Elastyczna siatka z drewnianymi uchwytami z czterech stron. Przeznaczona do różnorodnych zabaw ruchowych, które służą integracji, poprawiają koordynację i sprawność ruchową. Prać ręcznie wodą z mydłem. Aby zabawa trwała jak najdłużej, zalecamy piłki o maksymalnej wadze 120 g. Materiał: wysokiej jakości wytrzymały polipropylen. Wymiary: dł. 160 x szer. 160 cm. Wiek: od 3 lat.
349,00 zł
Chusta animacyjna "Czarodziejskie piłeczki"
Chusta animacyjna "Czarodziejskie piłeczki"
Do wielu zastosowań: wesołych gier ruchowych, dopasowywania elementów, gier słownych i liczenia: kolorowe segmenty są ozdobione nadrukami różnych zwierząt, liczb od 1 do 10 oraz znaków działania plus i minus. Oprócz tego są wyposażone w 12 dużych siatkowych kieszeni na piłki oraz w pętle do chwytania. Materiał: 100% poliester, prać w temp. 30°C, program delikatny. Wymiary: Ø...
369,00 zł
Chusta animacyjna, średnica 610 cm, kolorowa, 16 uchwytów
Chusta animacyjna, średnica 610 cm, kolorowa,...
Każda chusta animacyjna posiada otwór na środku oraz 12 albo 16 uszek. Materiał: nylonowe płótno spadochronowe. Można prać w delikatnym ługu mydlarskim. Kolory mogą być nieco inne niż na zdjęciu.
399,00 zł
Chusta animacyjna „Harmonia”, Ø 610 cm
Chusta animacyjna „Harmonia”, Ø 610 cm
Letnie kolory harmonijnie przechodzące jeden w drugi zapewniają jeszcze lepszą zabawę. Chusta animacyjna posiada aż 30 kolorowych pól, 16 uchwytów do trzymania i mają otwór na środku i uchwyty. Z praktycznym workiem do przechowywania Materiał: nylon spadochronowy Wycierać wilgotną ściereczką Średnica Ø 610 cm 30 kolorowych pól 16 uchwytów.
399,00 zł
Zestaw chust animacyjnych "Droga"
Zestaw chust animacyjnych "Droga"
W różnych wariantach zabawy piłka porusza się na chuście. Obojętne, czy się toczy z jednej drogi na drugą, czy skacze, doskonalone są zręczność, koordynacja, refleks, szybkość reagowania. Ze względu na to, że wszystkie warianty zabawy możliwe są w grupie, dzieci poznają kompetencje socjalne i poczucie wspólnoty w grupie. Chusta animacyjna składa się z 5 części: kwadratowa...
439,00 zł
Ostatnio oglądane