Żłobek - gry kooperacyjne

Zamknij filtr
 
od do
1 od 2
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zestaw chust animacyjnych "Droga"
Zestaw chust animacyjnych "Droga"
W różnych wariantach zabawy piłka porusza się na chuście. Obojętne, czy się toczy z jednej drogi na drugą, czy skacze, doskonalone są zręczność, koordynacja, refleks, szybkość reagowania. Ze względu na to, że wszystkie warianty zabawy możliwe są w grupie, dzieci poznają kompetencje socjalne i poczucie wspólnoty w grupie. Chusta animacyjna składa się z 5 części: kwadratowa...
439,00 zł
Poczwórne narty
Poczwórne narty
Czwórka dzieci mająca stopy w strzemionach może poruszać się wspólnie do przodu i do tyłu. Ta zabawa to ogromna przyjemność, a także ćwiczenie rytmiki i pracy w grupie wspierającej dużą motorykę. Narty wykonano z masywnego drewna sosnowego, są bardzo starannie wykończone, z zaokrąglonymi rogami i brzegami oraz 4 parami strzemion na stopy z wyjątkowo rozciągliwego materiału....
479,00 zł
Taśma kooperacyjna
Taśma kooperacyjna
Ta bardzo elastyczna taśma ma zastosowanie w interaktywnych ćwiczeniach takich jak "formowanie kształtów" a także w ćwiczeniach motorycznych. Materiał: rozciągliwy wąż lateksowy z powłoką z lycry. Długość: 5 m. Można prać w temp. 60 °C - środki do dezynfekcji odpowiednie dla lycry.
349,00 zł
Zestaw piłek do zabaw z chustą animacyjną, 27 części
Zestaw piłek do zabaw z chustą animacyjną, 27...
Zestaw zawiera 6 zabawnych, wypełnionych granulkami żab oraz piłek o różnej wielkości, wadze i zachowaniu podczas lotu: 6 piłek o łatwej do złapania powierzchni i 12 piłek o gładkiej powierzchni, 2 wytrzymałe piłki plażowe. Wszystko razem w siatkowej torbie do przenoszenia.
349,00 zł
Mix piłek, 16 części
Mix piłek, 16 części
6 miękkich piłek o średnicy 3,8 cm, 6 piłek pingpongowych (średnica 4 cm), 4 elastycznych piłek o strukturze piłeczki golfowej (średnica 4,2 cm).
79,90 zł
Chusta animacyjna, średnica 160 cm, kolorowa, 8 uchwytów
Chusta animacyjna, średnica 160 cm, kolorowa, 8...
Ta chusta ma specjalny pomniejszony rozmiar, 8 wygodnych uszek, segmenty w 4 kolorach i otwór (10 cm) na środku. Materiał: poliester. Wymiary: średnica160 cm. Torba w zestawie.
99,90 zł
Lina do przeciągania
Lina do przeciągania
Środek zaznaczony na czerwono. Końce pokrytę skórą. Wymiary: dł. 10 m, 2 cm gr.
149,00 zł
Lina gumowa
Lina gumowa
Wszechstronna i mocno rozciągliwa. Lina gumowa do przeskakiwania i przeczołgiwania się, do oddzielenia terenu albo pola do gry. Wymiary: gr. 0,5 cm; dł. 8 m.
74,90 zł
Chusta animacyjna, średnica 360 cm, kolorowa, 12 uchwytów
Chusta animacyjna, średnica 360 cm, kolorowa,...
Chusta animacyjna posiada otwór na środku oraz 12 uszek. Materiał: nylonowe płótno spadochronowe. Można prać w delikatnym ługu mydlarskim. Kolory mogą być nieco inne niż na zdjęciu.
189,00 zł
Chusta animacyjna, średnica 610 cm, kolorowa, 16 uchwytów
Chusta animacyjna, średnica 610 cm, kolorowa,...
Każda chusta animacyjna posiada otwór na środku oraz 12 albo 16 uszek. Materiał: nylonowe płótno spadochronowe. Można prać w delikatnym ługu mydlarskim. Kolory mogą być nieco inne niż na zdjęciu.
399,00 zł
Chusta animacyjna z kieszonkami
Chusta animacyjna z kieszonkami
Wszystkie odcinki chusty mają kieszonki na piłki. Dzięki chuście animacyjnej można zrealizować wiele świetnych zabaw. Chusta z 12 uszkami - w zestawie z torbą. Materiał: nylon w 4 kolorach. Wymiary: średnica 366 cm, średnica otworów z siatką 23 cm.
249,00 zł
Letnie narty
Letnie narty
Tu nie potrzeba śniegu. Wystarczy duch zespołu, aby wspólnie ćwiczyć równowagę i koncentrację. Tylko dobra koordynacja ruchów pozwala na ruch do przodu (lub do tyłu). 1 para. Materiał: drewno, syntetyczne. Wymiary: dł. 88 x szer. 8 cm.
149,00 zł
1 od 2
Ostatnio oglądane