Urodziny - żłobek

Zamknij filtr
 
od do
1 od 4
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Skrzynia prezentów, 340 części
Skrzynia prezentów, 340 części
W tym zestawie znajdzie się coś dla każdego: naklejki Smileys, deskorolki mini do zabawy palcami, skoczne Flummis, bańki mydlane, bransoletki, gry, itd. itp. Po wyczerpaniu zapasów skrzynię zachować i uzupełnić kolejną dostawą prezentów.
449,00 zł
Zapas do skrzyni prezentów, 340 części
Zapas do skrzyni prezentów, 340 części
W tym zestawie znajdzie się coś dla każdego: naklejki Smileys, deskorolki mini do zabawy palcami, skoczne Flummis, bańki mydlane, bransoletki, gry, itd. itp.
399,00 zł
Zestaw prezentów dla dzieci poniżej 3 lat, 50 części
Zestaw prezentów dla dzieci poniżej 3 lat, 50...
Zawartość: to m.in. zwierzątka-sikawki, pluszowe zabawki (słońca, gwiazdy, kwiaty), foremki do piasku, wesoło piszczące zwierzątka. Materiał: plusz, tworzywo sztuczne guma. Wymiary dla porównania: pluszowy księżyc 4,5 x 9 x 3,5 cm, gumowa kaczka-sikawka 5,5 x 4,5 x 4 cm.
179,00 zł
Zestaw wiatraków, 24 sztuki
Zestaw wiatraków, 24 sztuki
Przepiękne! Wiatraki w 6 wzorach. Materiał: tworzywo sztuczne, drewniany drążek. Wymiary: drążek 23 cm, średnica wiatraczka 8 cm.
89,90 zł
Zestaw imprezowych trąbek, 50 sztuk
Zestaw imprezowych trąbek, 50 sztuk
Gwizdki jak trąbiące słoniki. Papierowe rozwijane gwizdki z plastikowymi ustnikami. Długość 38 cm, różne kolory.
49,90 zł
Magiczne piłeczki - dmuchajki, 40 sztuk
Magiczne piłeczki - dmuchajki, 40 sztuk
Kiedy dmuchnie się w fajeczkę, piłka zaczyna się unosić. Materiał: tworzywo sztuczne. Długość fajeczki ok. 10 cm. Wiek: od 3 lat
79,90 zł
Gumki do mazania "Lody na patyku”, 60 sztuk
Gumki do mazania "Lody na patyku”, 60 sztuk
3 w 1. Z każdego loda można wyjąć poszczególne elementy i już mamy do dyspozycji 3 gumki do mazania, które łatwo i dokładnie zmazują. Różne kolory. Długość: ok. 3 cm.
59,90 zł
Szablony do malowania twarzy - motywy dla dziewczynek
Szablony do malowania twarzy - motywy dla...
Wymiary szablonów są odpowiednie zarówno do farb, jak i kredek do makijażu. Wystarczy przyłożyć szablon i nałożyć farbę kredką, pędzlem lub gąbką. Szablony wielokrotnego użytku - po zdjęciu przechowywać rozłożone na folii. Po 6 szablonów w zestawie. Motywy dla dziewczynek: motyl, rusałka, morskie zwierzęta, korona, kwiaty, wróżka.
24,90 zł
Szablony do malowania twarzy - motywy dla chłopców
Szablony do malowania twarzy - motywy dla chłopców
Wymiary szablonów są odpowiednie zarówno do farb, jak i kredek do makijażu. Wystarczy przyłożyć szablon i nałożyć farbę kredką, pędzlem lub gąbką. Szablony wielokrotnego użytku - po zdjęciu przechowywać rozłożone na folii. Po 6 szablonów w zestawie. Motywy dla chłopców: Indianin, trupia czaszka, kosmos, rycerz, auto wyścigowe, tygrys.
24,90 zł
Malowanie twarzy - kuferek z malowidłami, 26 części
Malowanie twarzy - kuferek z malowidłami, 26...
Zawartość: pudełko profesjonalnej szminki z roztworem wodnym (20ml) w kolorach: białym, pomarańczowym, różowym, zielonym, czarnym, i kolorach tęczy, każdorazowo 6 g – puszka ze złotym oraz srebrnym brokatem, 1 płaski pędzelek z zaokrąglona końcówką rozm. 8, 1 okrągły pędzelek rozm. 3 i 6, 1 sztyft do malowania w kolorach tęczy, 10 gąbeczek do makijażu, 1 nakładka do...
379,00 zł
Podkładki do siedzenia, 4 sztuki
Podkładki do siedzenia, 4 sztuki
Kolorowe podkładki do siedzenia stanowią doskonałe wyposażenie na wycieczkę, bo w każdych warunkach zapewniają kawałek suchego miejsca. Rada: na podkładce permanentnym markerem można napisać imię dziecka. Materiał: pianka. Wymiary: 32 x 32 cm. Zestaw 4 sztuk (czerwona, zielona, niebieska, żółta). SPECYFIKACJA: Waga produktu 0,119 kg Kształt kwadrat Długość 32 cm Szerokość 32...
49,90 zł
Dozownik na napoje 20-litrowy
Dozownik na napoje 20-litrowy
Tylko do zimnych napojów. Obsługa jest dziecinnie prosta. Wygodny uchwyt, szczelny kran, łatwy transport - nic się nie wyleje. Materiał: bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne, można myć w zmywarce do 50 °C. Wymiary: 31,5 x 31,5 cm, wys. 44 cm. Pojemność: 20 litrów. Kolor w zależności od stanów magazynowych.
199,00 zł
1 od 4
Ostatnio oglądane