Zrób to sam - z filcu

Zamknij filtr
 
od do
1 od 3
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zrób to sam "Filcowe koszyczki pastelowe", 12 sztuk
Zrób to sam "Filcowe koszyczki pastelowe", 12...
Piękna dekoracja – koszyczek wielkanocny lub osłonka na doniczkę. Wycięte formy trzeba tylko związać załączonym papierowym sznurkiem i gotowe! Materiał: solidny filc (3 mm). Wymiary: Ø 14 cm, wys. 10 cm. Zawartość: po 4 koszyczki w kolorze różowym, żółtym, turkusowym oraz 12 pasujących kolorem papierowych sznurków. Stopień trudności: łatwe. Wiek: od 5 lat.
59,90 zł
Zrób to sam "Filcowe koszyczki Wiosna", 6 sztuk
Zrób to sam "Filcowe koszyczki Wiosna", 6 sztuk
Wyhaftuj kwiatki lub motylki i przyszyj na brzegu koszyczka. Następnie złóż koszyczki, połącz klipsami i gotowe. Zawartość: elementy z filcu, z otworami, mulina, klipsy, plastikowa igła, instrukcja. Wymiary: 12,5 x 6 cm. Stopień trudności: łatwe. Wiek: od 4 lat.
29,90 zł
Zrób to sam "Filcowe nawlekane grzybki", na 4 grzybki
Zrób to sam "Filcowe nawlekane grzybki", na 4...
Wszystko jest w zestawie. Proste i bardzo efektowne! Zawartość: wycięte i przedziurkowane wykroje z filcu w 8 kolorach, 4 pręciki, 4 koła z drewna, drewniane koraliki, instrukcja. Wymiary: kapelusz największego grzybka 9,7 x 11 cm, wysokość 20 cm. Stopień trudność: łatwe. Wiek: od 3 lat.
39,90 zł
Zrób to sam „Puchate zwierzątka", na 6 sztuk
Zrób to sam „Puchate zwierzątka", na 6 sztuk
Najpierw kawałki włóczki przywiązujemy do wyciętego elementu przeznaczonego na tułów. Następnie do głowy przyklejamy ruchome oczka oraz nos z guzika, rysujemy buzię itd., a następnie głowę przyklejamy do tułowia. Zawartość: filcowe wykroje na tułów (z nacięciami do przywiązania włóczki) i głowy, włóczka, ruchome oczka, guziki, instrukcja. Materiał na 6 puchatych zwierzątek:...
34,90 zł
Zrób to sam "Wiosenne nawlekanki", 10 łańcuchów
Zrób to sam "Wiosenne nawlekanki", 10 łańcuchów
Dekoracyjne kwiatowe nawlekanki do zawieszenia. Zawartość: 30 kwiatów w 3 rozmiarach i 3 kolorach, 5 motyli, 5 serduszek - wszystko z filcu grubości 3 mm. Elementy są wycięte i gotowe do nawlekania, mają również dziurki. Dodatkowo zestaw zawiera 180 drewnianych koralików w 3 kolorach (Ø 7 mm), 5 m nici oraz instrukcję. Materiały wystarczają na przygotowanie 10 łańcuchów o...
39,90 zł
Zrób to sam "Nawlekanka z gwiazdek", 10 sztuk
Zrób to sam "Nawlekanka z gwiazdek", 10 sztuk
Filcowe gwiazdki i drewniane koraliki szybko zmienią się w piękne łańcuchy, które można powiesić w oknie. Zawartość: 70 filcowych gwiazdek w 3 rozmiarach (Ø 5-8 cm) i 3 kolorach, 130 drewnianych koralików (Ø 1 cm), 1 szpulka srebrnej przędzy, 1 instrukcja. Na 10 łańcuchów. Stopień trudności: łatwe. Od 3 lat.
22,90 zł
Zrób to sam "Filcowe koszyczki", 12 sztuk
Zrób to sam "Filcowe koszyczki", 12 sztuk
Koszyczki można wykorzystać jako dekoracje, gniazdka wielkanocne lub osłony na wiosenną doniczkę. Formy są już wycięte, wystarczy je związać papierowym sznurkiem. Materiał: gurby, mocny filc (3 mm). Wymiary: Ø ok. 14 cm, wys. ok. 10 cm. 6 zielonych i 6 pomarańczowych koszyczków z pasującymi sznurkami do przewiązania. Stopień trudności: łatwe. Od 5 lat.
59,90 zł
Zrób to sam "Kwiatowe nawlekanki na patykach", 10 sztuk
Zrób to sam "Kwiatowe nawlekanki na patykach",...
Szybko i łatwo zakwitają: nałożyć pojedyncze elementy na drewniane patyczki i gotowe!. Zawartość: 30 elementów filcowych w 10 kolorach z dziurkami, 20 liści z jasnozielonego filcu, 10 drewnianych patyczków, 100 naturalnych koralików drewnianych w 4 formach, 1 instrukcja. Wymiary kwiatka: średnica 11,5 cm, wys. 20 cm. Poziom trudności: łatwy. Od 3 lat.
49,90 zł
Zrób to sam „Wyszywane zawieszki gwiazdy”, na 12 sztuk
Zrób to sam „Wyszywane zawieszki gwiazdy”, na...
Piękne z obu stron. Gwiazdy przedziurkować wg 1 z 4 podanych wzorów, na odwrocie naszyć filc. Zawieszki przesznurować, gotowe. Zawartość: 12 gwiazd ze sklejki drewnianej, 12 filcowych gwiazd, złota przędza, instrukcja. Wymiary: gwiazda Ø 10 cm, gr. 2 mm. Stopień trudności: średnie. Wiek: od 5 lat.
19,90 zł
Zrób to sam "Filcowe choinki", 4 sztuki
Zrób to sam "Filcowe choinki", 4 sztuki
Idealna choinka bez użycia igły. Nawlekane drzewka z gwiazdą na czubku. Zawartość: filc w 4 rozmiarach i 2 kolorach, filcowe gwiazdy (Ø 8,5 cm) - wszystkie perforowane i dziurkowane, 4 pręciki (Ø 4 mm, dł. 20 cm), drewniane koraliki, nawiercone płytki z drewna, instrukcja. Na 4 drzewka. Wymiary: Ø 10 cm, wys. 20 cm. Stopień trudności: łatwe. Wiek: od 3 lat.
34,90 zł
Zrób to sam „Filcowe ozdobne kwiaty”, na 10 sztuk
Zrób to sam „Filcowe ozdobne kwiaty”, na 10 sztuk
Stwórz ponadczasowe ozdoby z kwiatów! Do domu, przedszkola, żlobka, na prezent- niespodziankę... Jak samodzielnie zrobić ozdoby z kwiatków? 1) Duże kółko z filcu kładziemy na drewnianym krążku 2) W środek wkładamy patyczek i na zmianę nakładanym na niego drewniane koraliki, małe krążki z filcu i listki 3) Na końcu umieszczamy kwiat i przyklejamy motylka. I GOTOWE! Zawartość...
44,90 zł
Zrób to sam "Ozdobne kwiatki z filcu", na 12 kwiatów i 6 motyli
Zrób to sam "Ozdobne kwiatki z filcu", na 12...
Tak to działa: uciąć kawałek muliny i zgodnie z instrukcją obsługi nawlec na nią wykroje. Następnie ściągnąć je razem i zawiązać sznurek. Ozdoba jest już gotowa do zawieszenia! Poszczególne elementy można przed zawieszeniem ozdobić brokatem, flamastrem do robienia perełek, pisakami itp. Zawartość: wykroje filcowe, błyszczące koraliki, nici do haftowania, 3 igły plastikowe,...
39,90 zł
1 od 3
Ostatnio oglądane