Zrób to sam - zestawy

Zamknij filtr
 
od do
1 od 10
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zrób to sam "Filcowe koszyczki pastelowe", 12 sztuk
Zrób to sam "Filcowe koszyczki pastelowe", 12...
Piękna dekoracja – koszyczek wielkanocny lub osłonka na doniczkę. Wycięte formy trzeba tylko związać załączonym papierowym sznurkiem i gotowe! Materiał: solidny filc (3 mm). Wymiary: Ø 14 cm, wys. 10 cm. Zawartość: po 4 koszyczki w kolorze różowym, żółtym, turkusowym oraz 12 pasujących kolorem papierowych sznurków. Stopień trudności: łatwe. Wiek: od 5 lat.
59,90 zł
Zrób to sam „Breloczki auta”, 10 sztuk
Zrób to sam „Breloczki auta”, 10 sztuk
Świetny pomysł na prezent: dla chłopców, tatusiów i początkujących kierowców. Pomaluj, ozdób i gotowe. Zawartość: 10 breloczków z drewna z metalowym kółkiem. Materiał: drewno, metal. Wymiary: 4,8 x 7 cm. Stopień trudności: łatwe. Wiek: od 3 lat.
39,90 zł
Zrób to sam "Filcowe koszyczki Wiosna", 6 sztuk
Zrób to sam "Filcowe koszyczki Wiosna", 6 sztuk
Wyhaftuj kwiatki lub motylki i przyszyj na brzegu koszyczka. Następnie złóż koszyczki, połącz klipsami i gotowe. Zawartość: elementy z filcu, z otworami, mulina, klipsy, plastikowa igła, instrukcja. Wymiary: 12,5 x 6 cm. Stopień trudności: łatwe. Wiek: od 4 lat.
29,90 zł
Zrób to sam "Filcowe nawlekane grzybki", na 4 grzybki
Zrób to sam "Filcowe nawlekane grzybki", na 4...
Wszystko jest w zestawie. Proste i bardzo efektowne! Zawartość: wycięte i przedziurkowane wykroje z filcu w 8 kolorach, 4 pręciki, 4 koła z drewna, drewniane koraliki, instrukcja. Wymiary: kapelusz największego grzybka 9,7 x 11 cm, wysokość 20 cm. Stopień trudność: łatwe. Wiek: od 3 lat.
39,90 zł
Zrób to sam "Jesienne formy do owijania", 10 sztuk
Zrób to sam "Jesienne formy do owijania", 10 sztuk
Motywy z drewna do różnorodnego ozdabiania, np. poprzez owijanie. Wraz z drutem tworzą zawieszki. Przed owijaniem można pomalować. Zawartość: 10 form w 5 wzorach z drewnianej sklejki o grubości 4 mm, instrukcja. Motywy: liść, jeż, grzyb, jabłko, kruk. Wymiary: liść 12 x 13 cm. Stopień trudności: łatwe. Wiek: od 5 lat. Koraliki i druty prosimy zamawiać osobno.
34,90 zł
Zrób to sam „Puchate zwierzątka", na 6 sztuk
Zrób to sam „Puchate zwierzątka", na 6 sztuk
Najpierw kawałki włóczki przywiązujemy do wyciętego elementu przeznaczonego na tułów. Następnie do głowy przyklejamy ruchome oczka oraz nos z guzika, rysujemy buzię itd., a następnie głowę przyklejamy do tułowia. Zawartość: filcowe wykroje na tułów (z nacięciami do przywiązania włóczki) i głowy, włóczka, ruchome oczka, guziki, instrukcja. Materiał na 6 puchatych zwierzątek:...
34,90 zł
Bożonarodzeniowe zawieszki, 39 sztuk
Bożonarodzeniowe zawieszki, 39 sztuk
13 różnych motywów, każdy motyw występuje 3 razy. Z gotowymi, zamocowanymi złotymi tasiemkami do zawieszenia i nadrukowanymi konturami. Wystarczy pomalować kredkami, flamastrami lub farbkami. Można też dowolnie ozdobić brokatem, perłkami w płynie itp. Materiał: drewniana sklejka o grubości 3 mm. Wymiary: np. konik na biegunach 9 x 9 cm. Stopień trudności: od 4 lat.
29,90 zł
Zrób to sam "Kółka z drewna", 24 sztuki
Zrób to sam "Kółka z drewna", 24 sztuki
Do pomalowania, ozdobienia stemplami w kształcie mandali (stemple - mandale zamawiać osobno). Wskazówka: jako prezent można podpisać z jednej strony dedykacją. Wymiary: 9 x 8 cm. Zawartość: 24 zawieszki z drewnianej sklejki gr. 4 mm, 1 instrukcja. Stopień trudności: łatwe. Od 3 lat.
24,90 zł
Zrób to sam "Wiosenne nawlekanki", 10 łańcuchów
Zrób to sam "Wiosenne nawlekanki", 10 łańcuchów
Dekoracyjne kwiatowe nawlekanki do zawieszenia. Zawartość: 30 kwiatów w 3 rozmiarach i 3 kolorach, 5 motyli, 5 serduszek - wszystko z filcu grubości 3 mm. Elementy są wycięte i gotowe do nawlekania, mają również dziurki. Dodatkowo zestaw zawiera 180 drewnianych koralików w 3 kolorach (Ø 7 mm), 5 m nici oraz instrukcję. Materiały wystarczają na przygotowanie 10 łańcuchów o...
39,90 zł
Zrób to sam "Nawlekanka z gwiazdek", 10 sztuk
Zrób to sam "Nawlekanka z gwiazdek", 10 sztuk
Filcowe gwiazdki i drewniane koraliki szybko zmienią się w piękne łańcuchy, które można powiesić w oknie. Zawartość: 70 filcowych gwiazdek w 3 rozmiarach (Ø 5-8 cm) i 3 kolorach, 130 drewnianych koralików (Ø 1 cm), 1 szpulka srebrnej przędzy, 1 instrukcja. Na 10 łańcuchów. Stopień trudności: łatwe. Od 3 lat.
22,90 zł
Zrób to sam "Anioł stróż", 36 sztuk
Zrób to sam "Anioł stróż", 36 sztuk
Te małe aniołki mają obustronnie nadrukowane kontury i czekają na szykowny, kolorowy strój. Materiał: drewniana sklejka, grubość 2 mm. Wymiary: szer. 5,3 x wys. 6 cm. Stopień trudności: łatwe. Od 3 lat.
29,90 zł
Zrób to sam "Zakładka Robaczek", 24 sztuki
Zrób to sam "Zakładka Robaczek", 24 sztuki
Ozdabia książki i zapobiega gubieniu w nich wątku. Farby lub kredki i dwa kolorowe sznureczki sprawią, że łatwo będzie go odnaleźć. Zawartość: 24 zakładki z obustronnym nadrukiem i wywierconymi otworkami ze sklejki o grubości 3 mm. Wymiary: dł. ok. 17,5 cm, głowa – średnica 5 cm. Stopień trudności: łatwy. Od 3 lat.
39,90 zł
1 od 10
Ostatnio oglądane