Zamknij filtr
 
od do
1 od 3
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Pisaki do tekstyliów Texi Max, 18 sztuk
Pisaki do tekstyliów Texi Max, 18 sztuk
Do jasnych tkanin. Ze względu na solidne, trwałe końcówki pisaki idealnie się nadają dla dzieci. Farby na bazie wody są przeznaczone do niewykończonych tkanin i tekstyliów, np. batystu, lnu, tkanin bawełnianych, mieszanek bawełny oraz jedwabiu. Można je łączyć ze wszystkimi farbami do tkanin JAVANA. Dla utrwalenia należy pozostawić do wyschnięcia na powietrzu na co najmniej...
139,00 zł
Farby do malowania palcami na tkaninach, 6 x 250 ml
Farby do malowania palcami na tkaninach, 6 x...
Kremowa konsystencja, bardzo dobre krycie na jasnych i ciemnych tkaninach. Nadaje się do bawełny i do tkanin mieszanych (do 20% z włóknami syntetycznymi). Można malować palcami, całymi dłońmi, pędzlem lub gąbką. Kolor utrwala się poprzez prasowanie. Przetestowane dermatologicznie, wegańskie, można prać w 40 °C. Dla dzieci od 2 lat. 6 kolorów w zestawie: biały, żółty,...
159,00 zł
Torby blanko, białe, 24 sztuki
Torby blanko, białe, 24 sztuki
Do indywidualnego zastosowania - dla całej grupy! Z uchwytami w zabawnych krzykliwych kolorach. Materiał: torba wykonana z mieszanki bawełny, uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego. Wymiary: 15,5 x 13,5 cm.
69,90 zł
Worek marynarski blanko
Worek marynarski blanko
Bez nadruku, ściągany sznurkiem i uchwytem. Materiał: 100% bawełny. Wymiary: szer. 37, wys. 45 cm.
19,90 zł
Zestaw flamastrów do tkanin, 5 sztuk
Zestaw flamastrów do tkanin, 5 sztuk
Trwałe markery są dobre do malowania po jedwabiu, bawełnie, lnie, jucie i innych materiałach jak i pracy ze stemplami lub szablonami. Zawierają bezzapachowe tusze pigmentowe na bazie wody odporne na działanie światła i spieranie do temp. 60 stopni. Utrwalane przez prasowanie bez pary.Grubość kreski - 2-3 mm.
59,90 zł
Zestaw flamastrów do tkanin, 10 sztuk
Zestaw flamastrów do tkanin, 10 sztuk
Trwałe markery są dobre do malowania po jedwabiu, bawełnie, lnie, jucie i innych materiałach jak i pracy ze stemplami lub szablonami. Zawierają bezzapachowe tusze pigmentowe na bazie wody odporne na działanie światła i spieranie do temp. 60 stopni. Utrwalane przez prasowanie bez pary. Grubość kreski - 1 mm.
59,90 zł
Markery do tekstyliów, 12 sztuk
Markery do tekstyliów, 12 sztuk
Markery do tekstyliów na bazie wody są odporne na blaknięcie, wodoodporne i nadają się prawie do wszystkich tekstyliów. Utrwala się je prasując żelazkiem, bez pary. Tak wykończone tekstylia można prać w 60 st. C.
69,90 zł
Zestaw flamastrów do tkanin - z brokatem "Texi Mäx”,  6 sztuk
Zestaw flamastrów do tkanin - z brokatem "Texi...
Wyraźne linie we wspaniałych kolorach także na ciemnych materiałach, np. na bawełnie, lnie, mieszanych włóknach bawełnianych, jedwabiu i batyście. Kolory na bazie wody są pigmentowane i utrwalane przez prasowanie w 60 stopniach. Zestaw 6 kolorów: srebrny, złoty, żółty, czerwony, niebieski, fioletowy.
89,90 zł
Fartuch dziecięcy blanko, 12 sztuk
Fartuch dziecięcy blanko, 12 sztuk
Materiał: 100% bawełny. Prać w maks. 60 stopniach. Wymiary: 43 x 55 cm.
99,90 zł
Marabu Textil – Farby do tekstyliów, 6 x 50 ml
Marabu Textil – Farby do tekstyliów, 6 x 50 ml
Idealne farby na bazie wody do malowania i robienia nadruków: łatwo się je rozprowadza, są odporne na blaknięcie i można je mieszać między sobą. Farby nie twardnieją na materiale. Można nimi malować po wszystkich włóknach naturalnych oraz tkaninach mieszanych i jedwabiu. Po utrwaleniu żelazkiem można prać w pralce w temp. maks. 60 st. C. Asortyment 6 kolorów: żółty,...
119,00 zł
Fartuch duży blanko, 1 sztuka
Fartuch duży blanko, 1 sztuka
Materiał: 100% bawełny. Prać w maks. 60 stopniach. Wymiary: 1, 74 x 60 cm.
19,90 zł
Poszewki na poduszki blanko, 6 sztuk
Poszewki na poduszki blanko, 6 sztuk
Przed pomalowaniem wypełnić papierem, aby farba nie barwiła całości. Materiał: 100% bawełny. Wymiary: 40 x 40 cm.
84,90 zł
1 od 3
Ostatnio oglądane