Terapia - pomoce terapeutyczne

Zamknij filtr
od do
1 od 4
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Mała bateria (LR14) 2 sztuki
Mała bateria (LR14) 2 sztuki
2 sztuki baterii LR14
19,90 zł
Zapasowy moduł świetlny
Zapasowy moduł świetlny
Zapasowy moduł świetlny do kubka "Lite Cup"
24,90 zł
Pisak Pen-Again Ergo Soft
Pisak Pen-Again Ergo Soft
Dzięki ergonomicznemu kształtowi i przyjemnej wyprofilowanej powierzchni łatwo się go chwyta. Pisak leży optymalnie w dłoni. Tu palec znajduje się w innej pozycji niż w standardowych nakładkach, co powoduje zredukowanie napięcia mięśni i ułatwia staranne pisanie. Produkt nadaje się również idealnie jako pomoc dla osób z brakującymi palcami. Pisak z dwoma zapasowymi wkładami....
39,90 zł
Nakładki korygujące, 4 sztuki
Nakładki korygujące, 4 sztuki
Nakładki korygujące dla dzieci i dorosłych. Po prostu nałożyć - gotowe. Praktyczna nakładka posiada ergonomiczny kształt, jest bardzo miękka, co daje komfort pisania nie pozostawiając odcisków na palcach. Materiał : guma. Wymiary: ok. 4 cm (na ołówki, kredki i pisaki o maks. Ø 5 mm).
39,90 zł
Kubek z wycięciem na nos czerwony
Kubek z wycięciem na nos czerwony
Dzięki wycięciu na nos kubek ułatwia picie, ponieważ wystarczy lekko odchylić głowę. Przeznaczony dla osób z porażeniem mózgowym, osób które łatwo się krztuszą, z ograniczeniami ruchomości kręgosłupa szyjnego lub które łatwo dostają zawrotów głowy. Materiał: niełamliwy polipropylen. Wymiary: wys. 12,1 cm. Pojemność: 250 ml.
39,90 zł
Nakładka na krzesło przy nietrzymaniu moczu, antypoślizgowa
Nakładka na krzesło przy nietrzymaniu moczu,...
Atrakcyjny design Z nieprzemakalną warstwą poliuretanu i antypoślizgowym spodem Materiał: poliester, PU, można prać w temperaturze 95 st C. Wymiary: dł. 45 x szer. 45 cm.
44,90 zł
Nakładki korygujące, małe, 10 sztuk
Nakładki korygujące, małe, 10 sztuk
Znacząco ułatwiają chwytanie i trzymanie. Nakładki posiadają ergonomiczny kształt, dzięki któremu kciuk i palec wskazujący ustawiony jest zawsze w prawidłowym kierunku pisania. Wymiary: 2,5 x 2,5 cm. Materiał: tworzywo sztuczne.
54,90 zł
Ołówek do ekranu dotykowego
Ołówek do ekranu dotykowego
Ołówek do ekranów dotykowych np. smartfona, tabletu, e-readera, do wysyłania wiadomości SMS i e-mail... Jeśli chcesz być idealny dokładny. Z miękką gumką silikonową Brud można delikatnie usunąć z ekranu gumową końcówką Można go również używać na publicznych ekranach dotykowych lub klawiaturach bankomatów. Materiał: silikon. Wymiary: 11,5 x Ø 1,5 cm.
59,90 zł
Fartuch do posiłków, jasnoniebieski
Fartuch do posiłków, jasnoniebieski
nieprzemakalny bardzo długi wiązany indywidualne dopasowanie rozmiaru można prać w 95°C
59,90 zł
Pogrubiająca nakładka na uchwyt Gripoballs 3 sztuki
Pogrubiająca nakładka na uchwyt Gripoballs 3...
Wielofunkcyjna pogrubiająca nakładka na uchwyt dla osób o osłabionej sprawności rąk. Piłki można z łatwością umieścić m.in. na pisakach, pędzlach, sztućcach, szczotkach do włosów i do zębów, dzięki czemu posługiwanie się nawet cienkimi przedmiotami jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Materiał: guma. Wymiary: Ø 4 cm (z zewnątrz). Waga: każda piłka 17 g. Kolor: turkusowy.
64,90 zł
Podkładka na krzesło
Podkładka na krzesło
Zabezpiecza krzesła i inne meble do siedzenia przed wilgocią. Wodoszczelna, oddychająca, chłonna. Chłonność: 2500 ml/m2. Kolor: mokka. Można prać w 95°C. Materiał: 100% poliester, wewnętrzna warstwa izolacyjna z 100% poliuretanu. Wymiary: 45 x 45 cm.
69,90 zł
Fartuch do posiłków, ciemnoniebieski
Fartuch do posiłków, ciemnoniebieski
Bardzo długi nieprzemakalny i atrakcyjny fartuch unisex do posiłków. Obwód szyi można dopasować indywidualnie przy pomocy 2 zatrzasków. Materiał: wodoodporny poliester (nadaje się do prania w temperaturze 95 st.) Wymiary: 50 x 90 cm
69,90 zł
1 od 4