Materiały do percepcji zmysłowej Wehrfritz - ogromny zestaw

Artykuł wyprzedany
4 290,00 zł

z VAT plus koszty wysyłki

Czas dostawy ok. 5-7 dni

  • 132070
  • Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się.
Do percepcji zmysłowej! Komplet składa się z 8 różnych zestawów materiałów, które są umieszczone...więcej
Informacje o "Materiały do percepcji zmysłowej Wehrfritz - ogromny zestaw"

Do percepcji zmysłowej! Komplet składa się z 8 różnych zestawów materiałów, które są umieszczone w łącznie 9 skrzynkach z drewna bukowego (27,5 x 21 x 8 cm). Dzięki materiałom wspierany jest zmysł dotyku, węchu i temperatury - ciepła. Osoby uczą się rozróżniać dźwięki, odgłosy, masy i formy. Skrzynki są ustawione na wózku na 4 kółkach, które nie niszczą podłogi, z zasuwanymi pokrywami z drewna.
Rozróżnianie dźwięków
W 2 skrzynkach z bukowego drewna umieszczonych jest razem 12 dźwiękowych brył (12 x 6 x 6 cm), które łączą się w pary (ukryte kolorowe oznakowanie). Dwoma okrągłymi pałeczkami trzeba uderzyć w dźwiękowe płytki i dopasować do siebie jednakowe dźwięki.
Rozróżnianie odgłosów
Skrzynka z bukowego drewna zawiera 6 par dźwiękowych puszek (6 x 6 x 6 cm; z ukrytym kolorowym oznakowaniem). 12 drewnianych sześcianów należy dopasować do siebie na podstawie wydawanych odgłosów.
Zmysł dotyku
Skrzynka z drewna bukowego zawiera 6 woreczków (12 x 12 cm) zaszytych na całym obwodzie, zawierających po jednej określonej figurze geometrycznej z drewna.
Wyczuwanie ciepła
Skrzynka z drewna bukowego zawiera 12 cylindrycznych aluminiowych puszek (11 x 3 cm) z zakrętką. Puszki napełnia się wodą o różnej temperaturze, a dzięki wyostrzonemu zmysłowi można je od siebie odróżnić lub do siebie dopasować.
Rozróżnianie masy
12 klocków-odważników (6 x 6 x 6 cm), wyglądających z zewnątrz jednakowo, znajdujących się w tej skrzynce, służy do treningu zmysłu barycznego poprzez prawidłowe dopasowanie 6 jednakowych mas.
Rozróżnianie optyczne
Skrzynka z drewna bukowego z 3 masywnymi drewnianymi podstawkami (24 x 6 x 6 cm), każda z 7 różnymi otworami. Na każdą podstawkę przypada 7 kolorowych, wypolerowanych drewnianych wtyczek o odpowiednich wymiarach: jednakowe długości - różne średnice, różne długości - jednakowe średnice, różne długości i średnice. Do otworów w podstawkach należy dopasować odpowiednie wtyczki.
Zmysł powonienia
Skrzynka z drewna bukowego z przegródką. Zawartość: 6 drewnianych klocków (6 x 6 x 6 cm), wewnątrz pustych, z aluminiową wkładką i korkiem; do tego 6 buteleczek z wkraplaczem (10 ml) z substancją zapachową i 18 filcowych krążków. Przydatny będzie zmysł powonienia. Trzeba rozróżnić zapachy: pomarańczowy, cytrynowy, waniliowy, truskawkowy, bananowy lub jabłkowy.

Zapytaj o produkt "Materiały do percepcji zmysłowej Wehrfritz - ogromny zestaw"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Oceny klientów dla "Materiały do percepcji zmysłowej Wehrfritz - ogromny zestaw"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Quisensi Quisensi
799,00 zł
Baldachim narożny Baldachim narożny
1 849,00 zł
Traktor Traktor
17 490,00 zł