Gry szkolne

Zamknij filtr
 
od do
1 od 3
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Gra "Cztery w jednym rzędzie"
Gra "Cztery w jednym rzędzie"
Zasady gry są proste, a gra sprawia mnóstwo radości: wygrywa gracz, który pierwszy ułoży w poziomie, pionie lub po skosie rząd czterech pionków. Gra rozwija percepcję wzrokową i myślenie logiczne. Zawiera drewnianą planszę i po 21 czerwonych i żółtych pionków. Wymiary: 23 x 16 x 1,5 cm. Rodzaj gry: gra logiczna i umysłowa. Materiał: drewno bukowe. Liczba graczy: 2. Od 5 lat.
39,90 zł
Gra "Rycerz Ryszard"
Gra "Rycerz Ryszard"
Któż nie chciałby być taki silny, odważny i sławny, jak Rycerz Ryszard? Giermkowie muszą najpierw wykonać królewskie zadania i udowodnić, że mają dobre wyczucie: trzeba odnaleźć olbrzymy, smoki, czarownice i inne zagrożenia! Wygrywa gracz, któremu uda się wykonać zadanie i sprawnie ułożyć układankę z krajobrazem. Liczba graczy: 2–4. Wiek: 5–99 lat. Czas gry: ok. 10 minut.
39,90 zł
Gra "Tańczące jajeczka"
Gra "Tańczące jajeczka"
Złapałeś tańczące jajeczka? Super, teraz biegaj dookoła stołu- z jajkiem pod pachą lub pomiędzy kolanami… w momencie kiedy jajeczko spadnie gra się kończy. Uważaj także na złodziei jajek. Ekscytująca gra dla 2-4 graczy. Wspaniale zapakowana w pudełko na jajka. Zobacz prezentację gry na filmiku Youtube:
59,90 zł
Gra "Halli Galli"
Gra "Halli Galli"
Po kolei każdy gracz odkrywa kartę ze swojego stosu. Gdy na środku widocznych jest 5 takich samych owoców, każdy gracz próbuje zadzwonić jako pierwszy. Ekscytujące! Rodzaj: gra na refleks. Liczba graczy: 2 - 6. Wiek: od 6 lat. Czas gry: 15 min.
74,90 zł
Błyszczący skarb
Błyszczący skarb
Małe smoki znalazły niezwykły skarb: słup lodu z zamrożonymi błyszczącymi kamieniami. Wszyscy chcieliby je mieć. Razem z tatą smokiem gracze usuwają kolejno jeden lodowy pierścień lododowy po drugim, co sprawia, że słup lodu topnieje. Spadają z niego błyszczące kamienie. Ale uwaga: można zbierać tylko konkretne kamienie. Kto nazbiera ich najwięcej? Rodzaj gry: gra w...
79,90 zł
Gra „Dolina Wikingów”
Gra „Dolina Wikingów”
W Dolinie Wikingów odbywają się zawody w zbijaniu baryłek. Przy pomocy kuli musisz trafić właściwe baryłki, żeby odpowiednio ustawić Wikingów na pomoście. Wikingowie na najlepszych pozycjach dostaną złote monety. Wygrywa ten, kto przejmie władzę nad najbogatszym wikingiem. Rodzaj: gra taktyczna, gra zręcznościowa. Gracze: 2 - 4. Wiek: od 6 lat. Czas gry: 15-20 min.
89,90 zł
Gra Easy Tip
Gra Easy Tip
Kolorowe kulki trzeba koniuszkami palców przesunąć do otworów. Kto pierwszy ułoży kulki wg wzoru? Gra Easy Tip rozwija małą motorykę, spostrzegawczość i koncentrację i można w nią grać we dwójkę lub samemu. Z 2 podstawkami do gry z tworzywa sztucznego (średnica 12,5 cm) i 12 wzorami. W worku z materiału. Dla dzieci od 6 lat.
99,90 zł
Rushhour Junior
Rushhour Junior
Kto zręcznie uwolni swoje czerwone auto z korka? Karta do gry określa, w jaki sposób samochody są umieszczone na planszy. Poprzez umiejętne manewrowanie pojazdami gracz próbuje przesunąć swój samochód do zjazdu. Rodzaj: gra polegająca na rozwiązywaniu problemów o różnych stopniach trudności. Wspiera: logiczne i przestrzenne myślenie, koncentrację. Liczba graczy: 1. Wiek: od...
99,90 zł
3-D-Tic-Tac-Toe
3-D-Tic-Tac-Toe
Inteligentna, trójwymiarowa wersja popularnej gry strategicznej kółko i krzyżyk. Rozgrywka przypomina klasyczną wersję, z tym wyjątkiem, że części można tutaj na siebie nakładać. Zawartość: plansza, 66 części gry (po 32 części X i O oraz 2 czarne części blokujące). Rodzaj: gra strategiczna. Gracze: 2. Wiek: od 8 lat. Czas gry: 10 - 15 min.
99,90 zł
Hoppytop
Hoppytop
W tej grze gracze próbują doprowadzić owieczki do klombu z kwiatami. Aby to zrobić, muszą przeskoczyć przez płot i przy odrobinie szczęścia w rzutach kostką szybko docierają do celu. Zawartość: 1 plansza do gry, 17 białych owiec, 4 czarne owce, 1 kostka z symbolami, 8 części ogrodzenia. Rodzaj: gra strategiczna. Gracze: 2-4. Wiek: od 4 lat. Czas gry: 15 min.
129,00 zł
Łowienie i liczenie
Łowienie i liczenie
szybka gra i proste zasady trenuje zdolności motoryczne, koordynację oko-ręka, rozpoznawanie kolorów Kto zdoła od razu złowić 3 ryby tego samego koloru za pomocą haczyka i ułożyć je na pasującym stojaczku? Wszechstronna gra, która wymaga zręczności i koncentracji. Zawartość: 4 wędki, 4 stojaki, 12 ryb w trzech kolorach. Rodzaj: gra zręcznościowa. Gracze: 1 - 4. Czas gry: ok....
149,00 zł
Gra zespołowa w budowanie wieży
Gra zespołowa w budowanie wieży
gra kooperacyjna ćwiczy koordynację oko-ręka, zdolności motoryczne i uczy pracy zespołowej Celem gry jest zbudowanie jak najwyższej wieży z klocków. Szczególna trudność polega na ustawianiu klocków o różnych kształtach jeden na drugim nie za pomocą rąk, ale za pomocą drążków, sznurków lub kombinacji drążków i sznurków. W grę można grać w pojedynkę lub w grupie od 2 do 4...
179,00 zł
1 od 3
Ostatnio oglądane