Szkoła podstawowa - klocki wielkoformatowe

Zamknij filtr
 
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Przezroczyste sztaplowane klocki 500 sztuki
Przezroczyste sztaplowane klocki 500 sztuki
Do sztaplowania, sortowania, liczenia i podziwiania: 500 sztaplowanych kapelusików w sześciu kolorach do budowania fantastycznych figurek i wzorów. Elementy są przezroczyste, dzieki czemu powstają wspaniałe efekty zwłaszcza na podświetlanych płytach i stołach. Materiał: tworzywo sztuczne. Wiek: od 3 lat.
129,00 zł
Przezroczyste świecące klocki 50 sztuk
Przezroczyste świecące klocki 50 sztuk
Przezroczyste sześciany, prostopadłościany, piramidy, mosty i słupy w różnych kolorach do konstruowania fantastycznych budowli na podświetlanych płytach i stołach. Materiał: kopolimer akrylonitrylu, butadienu i styrenu. Wymiary dla porównania: sześcian 10 x 3,3 x 3,3 cm. Wiek: od 3 lat.
229,00 zł
Klocki piankowe Soft, 80 sztuk
Klocki piankowe Soft, 80 sztuk
Lekkie klocki, antypoślizgowe - można budować wysokie konstrukcje. Materiał: pianka. Wymiary: prostopadłościan ok. 16 cm długości. Wiek: od 2 lat.
249,00 zł
Klocki "Polydron Giant" - 80 części
Klocki "Polydron Giant" - 80 części
Z kwadratowych i trójkątnych klocków można w mig zbudować 2- i 3-wymiarowe konstrukcje. Dzięki otworom na środku elementy można łatwo chwytać. Poza tym przy konstruowaniu budynków zapewniają dobry widok. Klocki można myć i używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze. Materiał: tworzywo sztuczne w różnych kolorach. Wymiary: 21 x 21 cm, długość ramienia trójkąta...
699,00 zł
Klocki piankowe XXL "Pochyłe bryły" 9 części
Klocki piankowe XXL "Pochyłe bryły" 9 części
Wytrzymałe, zmywalne bloki o skośnym kształcie prostopadłościanu tworzą krzywe wieże i ściany - prawdziwe wyzwanie dla wszystkich budujacych! W tym przypadku wymagane są systematyczne działania, umiejętne wyważanie i stabilna ręka. Kolorowe klocki, które można układać w stos, wspierają myślenie przestrzenne i prace zespołową i są doskonałym dodatkiem do innych miękkich...
949,00 zł
Ostatnio oglądane