Szkoła podstawowa - nauka pisania

Zamknij filtr
od do
1 od 2
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Nakładki korygujące, 4 sztuki
Nakładki korygujące, 4 sztuki
Nakładki korygujące dla dzieci i dorosłych. Po prostu nałożyć - gotowe. Praktyczna nakładka posiada ergonomiczny kształt, jest bardzo miękka, co daje komfort pisania nie pozostawiając odcisków na palcach. Materiał : guma. Wymiary: ok. 4 cm (na ołówki, kredki i pisaki o maks. Ø 5 mm).
39,90 zł
Packa do piasku
Packa do piasku
Packa do piasku wygładza powierzchnię w skrzynce z piaskiem i przygotowuje na nowe kreatywne pomysły. Materiał: brzozowa sklejka. Rozmiar: szerokość 32,5 cm.
44,90 zł
Białe ołówki, 12 sztuk
Białe ołówki, 12 sztuk
Zestaw 12 ołówków kredowych idealnych do pisania na: foliach z warsztatu foliowego (nr artykułu 134671) czarnych tablicach kredowych SPECYFIKACJA: Rozmiar: wkład średnica 3mm, dł. 17,5 cm kolor biały ilość sztuk w zestawie: 12
49,90 zł
Nakładki korygujące, małe, 10 sztuk
Nakładki korygujące, małe, 10 sztuk
Znacząco ułatwiają chwytanie i trzymanie. Nakładki posiadają ergonomiczny kształt, dzięki któremu kciuk i palec wskazujący ustawiony jest zawsze w prawidłowym kierunku pisania. Wymiary: 2,5 x 2,5 cm. Materiał: tworzywo sztuczne.
54,90 zł
Szablony grafomotoryczne, 4 sztuki
Szablony grafomotoryczne, 4 sztuki
Wesołe ilustracje dostosowane do potrzeb dzieci motywują je do nauki podstaw pisania. Dzieci doskonalą kierunek i kształt linii i ćwiczą motorykę podczas pisania. Szablony zawierają wszystkie podstawowe formy nauki pisania. Są antypoślizgowe, łatwe do wyczyszczenia, trwałe i można je elastycznie stosować w kombinacji z farbami do malowania palcami, stempelkami, watą,...
59,90 zł
Nakładki korygujące - z blokadą, 5 sztuk
Nakładki korygujące - z blokadą, 5 sztuk
Blokada uniemożliwia ześlizgnięcie się palca do góry. Dla prawo i leworęcznych. Do kredek, ołówków i pisaków o średnicy maks. 5 mm. 5 sztuk w różnych kolorach. Materiał: super miękka guma, nie pozostawiająca odcisków.
74,90 zł
Rysowanie "igłą” – zestaw 40 części
Rysowanie "igłą” – zestaw 40 części
Zatknąć rysik w otwór i już – nitka pozostaje na miejscu. I tak dalej, dziurka po dziurce i powstaje wzór. Kiedy chcemy zrobić nowy wzór, nic prostszego – nitki łatwo się wyjmują. Zawartość: 4 płyty z rysikiem, 20 szablonów z papieru laminowanego, 16 sznurków w 4 kolorach (czerwony, niebieski, zielony, żółty). Wymiary: płyta 28 x 19,5 cm, sznurek 95 cm długości.
89,90 zł
Skrzynka do piasku A3 – z dnem drewnianym
Skrzynka do piasku A3 – z dnem drewnianym
Dzieci mogą napisać swoje imię na piasku albo pozostawić ślady walcami, stemplami itd. Materiał: drewno. Wymiary: dł. 46, 5 x szer. 36 x wys. 6 cm.
99,90 zł
Piasek, 10 kg
Piasek, 10 kg
Biały piasekkwarcowy w pojemniku z twor-zywa sztucznego.
129,00 zł
Skrzynka do piasku A3 – z dnem akrylowym
Skrzynka do piasku A3 – z dnem akrylowym
Dzieci mogą napisać swoje imię na piasku albo pozostawić ślady walcami, stemplami itd. Jeśli skrzynka z piaskiem o podłożu akrylowym zostanie postawiona na kolorowym papierze albo od spodu podświetlona, otrzymuje się dodatkowe piękne efekty podczas malowania w piasku. Materiał: drewno, akryl. Wymiary: dł. 46, 5 x szer. 36 x wys. 6 cm.
199,00 zł
Karty do pisania, 12 sztuk
Karty do pisania, 12 sztuk
Rozwijanie sprawności grafomotorycznej. Dzieci obrysowują nadrukowane koła, linie, zygzaki, fale, ale także kwiaty, bałwanki lub ryby, a następnie dowolnie je wykańczają. Po kartach, które są zmywalne, można pisać dołączonymi białymi ołówkami. Ćwiczenia rozwijają motorykę ręki, właściwe trzymanie ołówka i przygotowują do późniejszego pisania. Zawartość: 12 kart do pisania...
219,00 zł
Tabliczki do ćwiczeń oburącz
Tabliczki do ćwiczeń oburącz
Tabliczki do ćwiczeń oburącz mają po obu stronach wgłębienia lub ścieżki, które można „śledzić” równolegle obiema rękami za pomocą dwóch trwale połączonych drewnianych ołówków. Trenowane są przy tym zdolności motoryczne, koncentracja i koordynacja oko-ręka. Zawartość: 2 tablice , których można używać po obu stronach! Wiek od: 3 lata Wysokość: 1,5 cm Szerokość: 50 cm Waga...
309,00 zł
1 od 2