Przedszkola - nauka przyrody

Zamknij filtr
 
od do
1 od 3
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Dwustronna lupa z pojemnikiem
Dwustronna lupa z pojemnikiem
W ten sposób można obserwować owady i części roślin z obu stron. Górna część jest zdejmowana, dzięki czemu można wygodnie wkładać obiekty do obserwacji. Poza tym można jej używać jako oddzielnej lupy. Materiał: tworzywo sztuczne. Wymiary: ok. szer. 8 x gł. 6,5 cm, wys. 13 cm.
39,90 zł
Pojemnik - potrójna lupa
Pojemnik - potrójna lupa
Patrząc przez lupę z góry, widzi się wszystko w 10- lub 20-krotnym powiększeniu (zamiennie). Patrząc z boku lub z dołu widzi się obiekty w 3-krotnym powiększeniu (lupa składana). Pojemnik - lupa ma otworki umożliwiające dopływ powietrza, dzięki czemu można obserwować również żywe zwierzątka. Materiał: tworzywo sztuczne. Wymiary: wys. 23 cm, Ø 8 cm.
39,90 zł
Filcowa nawlekanka „Dary Fröbla”, 90 el.
Filcowa nawlekanka „Dary Fröbla”, 90 el.
Dary Froebla – kula, szescian i walec – w nowej interpretacji jako dekoracyjne pojedyncze wiszace ozdoby lub girlanda. Aby powstały, nalezy posortowac filcowe elementy według kolorów i motywów (kula, szescian i walec) i nawlec na nitke. Aby wykonac girlande o barwach tworzacych kontrast komplementarny, nalezy na zmiane nawlec czerwone i zielone kule, niebieskie i...
39,90 zł
Zrób to sam "Domek dla motyli"
Zrób to sam "Domek dla motyli"
Najpierw trzeba je zwabić do domku sokiem lub kawałeczkami dojrzałych owoców. Jeśli będzie się miało szczęście, to złożą w nim jajeczka, a nawet przezimują. Przez wizjery można obserwować, jak rozwijają się z poczwarek, bez zakłócania ich spokoju. A zatem do dzieła: trzeba ozdobić, złożyć i skleić elementy domku. Wszystkie otwory są już nawiercone. Zawartość: elementy domku...
49,90 zł
Skrzynki na owady, 2 sztuki
Skrzynki na owady, 2 sztuki
W tych pojemnikach na owady można przechowywać chrząszcze, ślimaki, motyle itp. oraz przenosić je na krótki czas. Z uchwytem do noszenia oraz otworami na powietrze. Materiał: tworzywo sztuczne. Wymiary: 18 x 11 x 14 cm, 23 x 15 x 17 cm. Kolor pokrywy w zależności od stanów magazynowych.
54,90 zł
Przezroczyste wiaderka, 4 sztuki
Przezroczyste wiaderka, 4 sztuki
Materiał: przezroczyste tworzywo sztuczne, uchwyt barwiony. Wymiary: średnica na górze 15,5 cm, wys. 14 cm.
74,90 zł
Zrób to sam "Making Set"
Zrób to sam "Making Set"
Kompletny zestaw, przy pomocy którego 6 dzieci może wprowadzić ślimaka w ruch, dodać do kart efekty świetlne oraz skonstruować malującego robota. Zawartość: pudełko z 3 instrukcjami, 10 m miedzianej taśmy klejącej, 6 pojemników na baterie (na 2 baterie AA) z przewodem i włącznikiem, 30 diod LED, 6 przełączników suwakowych, 5 m drutu, 6 silniczków DC.
79,90 zł
Zestaw dla małych badaczy, 4-częściowy
Zestaw dla małych badaczy, 4-częściowy
Wielki pojemnik z lupą z dużą ilością miejsca do obserwacji owadów, ryb lub kijanek. W zakręcanej pokrywce znajduje się wyjmowana lupa. Oprócz tego jest wyposażony w otwory wentylacyjne i uchwyt. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi lupa ręczna, siatka do łapania owadów i pęseta. Wymiary: Ø 17 x wys. 30 cm.
89,90 zł
Zrób to sam Froebel „Drzewo i pory roku”, 120 el.
Zrób to sam Froebel „Drzewo i pory roku”, 120 el.
Całoroczny obrazek na okno! Drzewo zmienia się wraz ze zmianami zachodzącymi w przyrodzie i pięknie wygląda wiosną, latem, jesienią i zimą. Wystarczy oddzielić pień od podłoża i przyczepić do szyby okiennej. Następnie zależnie od pory roku udekorować gałęzie drzewa kołami, półkolami i trójkątami imitującymi liście, kwiaty, jabłka lub płatki śniegu. Obie strony elementów...
89,90 zł
Puzzle warstwowe "Jabłko”, 30 części
Puzzle warstwowe "Jabłko”, 30 części
5-warstwowa plansza ukazuje poszczególne fazy rozwoju od kwiatu do owocu - plastycznie i odpowiednio dla dzieci. Przy układaniu pomaga numeracja części na tylnej stronie. Materiał: drewno. Rozmiar: 14,3 x 14,5 x 1,8 cm.
99,90 zł
Siatki do łapania - zestaw
Siatki do łapania - zestaw
Siatka ułatwia łapanie małych zwierząt i zbieranie roślin z wody oraz ich obserwowanie. Wszystkie "obiekty badawcze" muszą po obserwacji wrócić do swojego naturalnego środowiska.Materiał: drewniana rączka z metalowym mocowaniem i nylonową siatką (kolor w zależności od stanów magazynowych). Wymiary: dł. ok. 80 cm, Ø 20 cm. Zestaw 15 sztuk w 3 kolorach: niebieski, zielony, szary.
139,00 zł
Zestaw narzędzi ogrodowych
Zestaw narzędzi ogrodowych
Zestaw narzędzi ogrodowych. Mali ogrodnicy potrzebują odpowiednich narzędzi, a te są bardzo solidne z przyjaznymi dla dzieci uchwytami. Materiał: tworzywo sztuczne, metal. Wiek: od 4 lat.
139,00 zł
1 od 3
Ostatnio oglądane