Przedszkole - piłki i akcesoria

Zamknij filtr
 
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Podwójna pompka
Podwójna pompka
Z elastycznym wężem dla łatwiejszej obsługi. W zestawie zawór iglicowy. Materiał: tworzywo sztuczne. Wymiary: dł 37 cm, wąż 56 cm.
49,90 zł
Pompka nożna
Pompka nożna
Ta kompaktowa pompka pracuje pod "wysokim ciśnieniem", tak że w mig napompuje piłki, ale i również materace dmuchane, opony rowerowe i inne koła. Łącznik pasuje na wszystkie zwykłe końcówki. Wymiary: złożona 29 x 8 x 9 cm. 054512 Pompka nożna
89,90 zł
Sprężarka do piłek
Sprężarka do piłek
Wygodny kompresor z barometrem pompuje szybko i wygodnie duże piłki i balony, dmuchane zamki i materace. Ciśnienie maksymalne: 5 barów. Łącznie z wentylem dla piłki, igłą do strzykawki, złączką redukcyjną (z gwintem). Materiał: obudowa z tworzywa sztucznego, z uchwytem i gumową oponą spiralną. Waga: 1, 6 kg. 220 V/ 50 Hz.
529,00 zł
Torba przenośna
Torba przenośna
Ta przenośna torba ma dużo dodatkowych kieszonek. Dłuższe boki ochraniane są przez listwy z tworzywa sztucznego. Torbę można łatwo złożyć. Wymiary: 95 (wys.) x 24 (szer.) x 45 (gł.).
649,00 zł
Wózek do piłek
Wózek do piłek
Wózek na piłki z 4 obrotowymi kółkami i pokrywą (brak zdjęcia) jest lekki do przemieszczania. Materiał: błyszczący ocynkowany drut stalowy. Wymiary: 100 x 60 x 70 cm. Wysokość ok. 55 cm. Dostawa w częściach.
899,00 zł
Bramka treningowa do piłki nożnej
Bramka treningowa do piłki nożnej
Bramka do piłki nożnej, która została opracowana specjalnie do profesjonalnego treningu piłkarskiego. Nadaje się również do hokeja ulicznego i piłki nożnej ulicznej Jest wyjątkowo stabilna i trwała. Rama bramki jest spawana w jednym kawałku Siatka przytwierdzona do ramy przy pomocy systemu bezpieczeństwa. Łatwa w demontażu i transporcie SPECYFIKACJA: Materiał: aluminium...
2 390,00 zł
Ostatnio oglądane