Przedszkole - chusty animacyjne

Zamknij filtr
 
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Chusta animacyjna „Harmonia”, Ø 360 cm
Chusta animacyjna „Harmonia”, Ø 360 cm
Letnie kolory harmonijnie przechodzące jeden w drugi zapewniają jeszcze lepszą zabawę. Chusty animacyjne mają siatkę na środku i uchwyty. Z praktycznym workiem do przechowywania z tworzywa sztucznego. Materiał: nylon spadochronowy. Wycierać wilgotną ściereczką. Ø 360 cm (20 kolorowych pól), 12 uchwytów.
199,00 zł
Chusta animacyjna "Czarodziejskie piłeczki"
Chusta animacyjna "Czarodziejskie piłeczki"
Do wielu zastosowań: wesołych gier ruchowych, dopasowywania elementów, gier słownych i liczenia: kolorowe segmenty są ozdobione nadrukami różnych zwierząt, liczb od 1 do 10 oraz znaków działania plus i minus. Oprócz tego są wyposażone w 12 dużych siatkowych kieszeni na piłki oraz w pętle do chwytania. Materiał: 100% poliester, prać w temp. 30°C, program delikatny. Wymiary: Ø...
379,00 zł
Chusta animacyjna „Harmonia”, Ø 610 cm
Chusta animacyjna „Harmonia”, Ø 610 cm
Letnie kolory harmonijnie przechodzące jeden w drugi zapewniają jeszcze lepszą zabawę. Chusta animacyjna posiada aż 30 kolorowych pól, 16 uchwytów do trzymania i mają otwór na środku i uchwyty. Z praktycznym workiem do przechowywania Materiał: nylon spadochronowy Wycierać wilgotną ściereczką Średnica Ø 610 cm 30 kolorowych pól 16 uchwytów.
419,00 zł
Ostatnio oglądane