Metody nauczania oraz serie pedagogiczne w przedszkolu

Zabawa w wieku przedszkolnym powinna być podstawową formą aktywności dziecka, aktywizującą dzieci o różnych typach osobowości i różnym poziomie intelektualnym. To właśnie w trakcie gier i dokazywania dziecko odsłania swój wewnętrzny świat wartości, uczuć, potrzeb oraz zdobywa wiedzę na temat otaczającej go rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest to, aby to zabawa była podstawową i najważniejszą formą aktywności malucha - tą, która dominuje w wychowaniu dziecka.

Wszechstronny rozwój, który dokonuje się w okresie przedszkolnym, ma istotny wpływ na opanowywanie przez dziecko wielu cennych umiejętności. Maluchy w tym wieku bardzo łatwo poddają się działaniom wspomagającym ich rozwój. Z tego też względu nowoczesna edukacja przedszkolna powinna kłaść nacisk na nowe, autorskie metody pracy z dzieckiem.

Czas przedszkolny u maluchów wyróżnia się wzmożoną aktywnością poznawczą, a tę cechuje potrzeba wielu wrażeń, przeżywania emocji i silna chęć działania.
Wiemy, jak ważny dla rozwoju dziecka jest czas dzieciństwa. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, opracowaliśmy autorskie, jedyne w swoim rodzaju metody nauczania dzieci w wieku przedszkolnym:

  1. Programowanie i kodowanie dla dzieci
  2. Edukacja przedszkolna Froebel - nauka przez zabawę
  3. Świat liczb Willego - naukowo potwierdzona metoda nauczania matematyki
  4. Rozwój emocjonalno-społeczny dzieci - pomoce edukacyjne do pracy z dziećmi.
Programowanie i kodowanie Edukacja przedszkolna Froebel
Programowanie i kodowanie Edukacja matematyczna Froebel
Świat liczb Willego - naukowo potwierdzona metoda nauczania matematyki Rozwój emocjonalno-społeczny - pomoce edukacyjne dla dzieci
Świat Liczb Willego - naukowo potwierdzona metoda nauczania matematyki Rozwój emocjonalno-społeczny - pomoce edukacyjne dla dzieci
Zabawa w wieku przedszkolnym powinna być podstawową formą aktywności dziecka, aktywizującą dzieci o różnych typach osobowości i różnym poziomie intelektualnym. To właśnie w trakcie gier i... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Metody nauczania oraz serie pedagogiczne w przedszkolu
Zamknij filtr
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!