Przedszkole - Flamastry, mazaki, pisaki

Zamknij filtr
 
od do
1 od 2
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zestaw filcowych pisaków, 12 sztuk
Zestaw filcowych pisaków, 12 sztuk
Te filcowe pisaki z przepuszczającą powietrze nakrętką malują intensywnymi kolorami. Plamy są usuwane ze skóry i większości tworzyw pod wpływem wody. Grubość wkładu: 6 mm.
19,90 zł
Podwójne pisaki, 10 sztuk
Podwójne pisaki, 10 sztuk
Dzięki 2 końcówkom: grubość wkładu 0,8 i 1,3 mm. Pisaki posiadają nakrętki. W etui.
24,90 zł
Kredki do malowania okien, 12 sztuk
Kredki do malowania okien, 12 sztuk
Są łatwe do malowania na wszystkich gładkich powierzchniach. Malunek zmywa się zwykłą wodą. Palce pozostają czyste. Wymiary: Ø 1 cm, dł. 7,5 cm. Wiek: od 3 lat.
29,90 zł
Zestaw do malowania okien, 6 sztuk
Zestaw do malowania okien, 6 sztuk
Szczególnie polecany do malowania dużych powierzchni na szkle i wszystkich gładkich powierzchni. Dzięki kremowej konsystencji i żywym kolorom nawet na ciemnych powierzchniach malunki wyglądają super! Grubość linii ok. 10 mm.
39,90 zł
Markery Edding 3000, 4 sztuki
Markery Edding 3000, 4 sztuki
Oryginalne markery w 4 kolorach! Do trwałych i odpornych na wodę napisów na prawie wszystkich materiałach (drewno, szkło, papier, plastik). Z zaokrągloną końcówką i bezwonnym tuszem. Szerokość kreski 1,5-3 mm. Zestaw z 4 kolorami: czerwony, niebieski, zielony, czarny.
42,90 zł
Markery jak lakier, 3 sztuki
Markery jak lakier, 3 sztuki
Markery w kolorze złota, srebra i bieli z okrągłą końcówką. Świetne do dekoracji szkła, bombek, metalu. Farby mają mało intensywny zapach, są mocno kryjące, odporne na warunki pogodowe i wyblaknięcie. Grubość linii: 1- 2 mm. Długość: 13,3 cm.
44,90 zł
Pisaki żelowe, 30 sztuk
Pisaki żelowe, 30 sztuk
Te pisaki odznaczają się szczególnie dobrze na ciemnym papierze lub kartonie metalicznym, pastelowym lub z błyszczącym odcieniem. Także na jasnym podłożu te intensywne kolory osiągają wspaniały efekt. Grubość kreski 0,8 ewentualnie 1,0 mm. W etui.
49,90 zł
Cienkie pisaki, 84 sztuki
Cienkie pisaki, 84 sztuki
Każdorazowo w praktycznym pudełku z tworzywa sztucznego. Rozpuszczalne w wodzie, są zmywalne z większości tekstyliów. Cienkie (szerokość wkładu 2 mm).
59,90 zł
Sekretny pisak
Sekretny pisak
Napisany tekst widać dopiero w świetle UV emitowanym przez diodę w zatyczce. Sekretny pisak może być również latarką. Ze względu na neonowe kolory nadaje się również do znakowania. Materiał: tworzywo sztuczne. Wymiary: Ø ok. 1 cm, długość pisaka ok. 13 cm. Szerokość kreski: 2 mm. Zestaw 12 pisaków w 4 kolorach obudowy (neonowy zielony, neonowy pomarańczowy, neonowy...
59,90 zł
Flamastry do malowania porcelany Kids 5 szt.
Flamastry do malowania porcelany Kids 5 szt.
Dzięki tym flamastrom opracowanym z myślą o dzieciach malować mogą już nawet 3-latki! Super grube, poręczne flamastry do malowania mają mocne, okrągłe zakończenia i proste systemy filtrujące, które umożliwiają tworzenie prac o nasyconych kolorach. Można malować nimi na porcelanie, szkle oraz wielu innych powierzchniach, takich jak metal, lustra, ceramika, terakota czy...
69,90 zł
Grube pisaki, 48 sztuk
Grube pisaki, 48 sztuk
Każdorazowo w praktycznym pudełku z tworzywa sztucznego. Rozpuszczalne w wodzie, są zmywalne z większości tekstyliów. Grube (szerokość wkładu 4 mm).
74,90 zł
Markery Posca – 4 szt.
Markery Posca – 4 szt.
wszechstronni projektanci dla prawie wszystkich materiałów nadają się do projektowania kart, scrapbookingu, dekorowania zdjęć Uniwersalne markery z cienką końcówką: do pisania i kolorowania drewna, tekstyliów, szkła, kamienia, plastiku, porcelany, papieru i tektury. Farby na bazie wody maja mocne krycie. Łatwo je zmyć z gładkich powierzchni. Wymiary: Ø 14 cm, dł. 18 cm....
79,90 zł
1 od 2
Ostatnio oglądane